Wiadomość wysłano!

Oferta dla grup

Dotknij, poczuj i stwórz niezwykłe choć zwykłe rzeczy. Poczuj kontakt z naturą i tradycją. Skorzystaj z oferty Wioski Mydlarskiej.

 

Odwiedzając Górzno możecie skorzystać z wielu atrakcji przeznaczonych zarówno dla dzieci oraz dorosłych. Możecie wziąć udział w warsztatach mydlarskich, odwiedzić starą pralnię, spotkać kowala, albo pospacerować między drzewami w Parku Linowym. Oferujemy nie tylko przeprowadzenie zajęć, ale także pomoc w organizacji wyżywienia, zorganizowania ogniska i zaplanowania pobytu w Górznie.

Dzieciom i wycieczkom szkolnym polecamy szczególnie warsztaty mydlarskie, podczas których maluchy własnoręcznie przygotują prawdziwe, naturalne mydła; wizytę w starej pralni gdzie będą mogły wypróbować stare, tradycyjne i zapomniane już techniki prania, maglowania i prasowania. Do ich dyspozycji pozostaje również Park Linowy – wspaniała atrakcja zlokalizowana nad jeziorem górznieńskim.

 

*Warsztaty Mydlarskie

Czas zakasać rękawy i samodzielnie wytworzyć skuteczne, piękne i przede wszystkim w pełni naturalne mydło. Zajęcia to świetna propozycja zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wypróbujcie różne rodzaje mydła, sprawdźcie, jakie mają właściwości, dobierzcie składniki i stwórzcie niezwykła pamiątkę, którą będziecie mogli zabrać do domu. Zajęcia mydlarskie to nie tylko przyjemność, ale także ogromna dawka wiedzy historycznej i kulturowej. Zajęcia dla grup 10 – 25 osób na ok. 1,5 h. W zależności od liczby uczestników 15 zł-25 ł / osoba.

*Czerń i biel

Proponujemy zajęcia graficzne – m.in. monotypia i linoryt. Wykonanie własnej grafiki i poznawanie różnorodnych technik jej wykonania. To ciekawa propozycja na ok 1,5 - 2 h zabawy dla 10-20 osobowej grupy. 15zł / osoba